News

Шукаємо друзів для розміщення благодійних боксів!

Наш фонд шукає друзів  для розміщення благодійних боксів з метою допомоги у зборі добровільних пожертвувань в місті Києві на лікування діток хворих на лейкемію.

Запрошуємо приєднатися до спільної ініціативи ресторани, кафе, банки та інші організації, які бажають стати частиною дружньої команди волонтерів та подарувати дітям надію на одужання.

Просимо не залишатися байдужими, адже кожна дитина заслуговує щасливого майбутнього.

Благодійні бокси встановлюються у відповідності до Законодавства України  (підписання договору оренди, інкасація коштів за графіком згідно акту виконаних робіт, звіт про вилучені та витрачені кошти на електронну адресу).

Благодійний фонд «Проти дитячої лейкемії» був заснований у 2004 році батьками дітей, які перебували на лікуванні в Центрі онкогематології і трансплантації кісткового мозку УДСЛ «ОХМАТДИТ» та співробітниками Центру. Головна мета фонду – залучення благодійних коштів для допомоги дітям, які страждають злоякісними захворюваннями крові.

Якщо Ви хочете допомогти діткам та  встановити благодійний бокс, прохання звертатися за телефоном: +38 (097) 356-75-15 (виконавчий директор Фонду Ярощук Тетяна).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *